Maak kennis met de helden van ZDP


Administratie & Boekhouding

Pascale Beeken
Verantwoordelijke debiteuren & Service
pascale.beeken@zdp.be
Lindsy Menten
Verantwoordelijke crediteuren
lindsy.menten@zdp.be

Calculatie

Chantale Put
Calculator
chantale.put@zdp.be
Bert Bosman
Calculator
bert.bosman@zdp.be
Tom Desair
Calculator & BIM-tekenaar
tom.desair@zdp.be

Uitvoering

Oguz Kilic
Afdelingshoofd ZDP Oost
oguz.kilic@zdp.be
Matthias Tierens
Afdelingshoofd ZDP West
matthias.tierens@zdp.be
Mehmet Kilic
Afdelingshoofd Hellende Daken
Mehmet.kilic@zdp.be
Gregory Wienen
Afdelingshoofd ZDP Home
gregory.wienen@zdp.be
Simon Roelants
Kwaliteitsverantwoordelijke
simon.roelants@zdp.be
Glenn Nauwelaerts
Projectvoorbereider
glenn.nauwelaerts@zdp.be
Raymond Haaken
Projectvoorbereider
raymond.haaken@zdp.be
Wim Craeghs
Projectleider
wim.craeghs@zdp.be
Jeff Houben
Projectleider
jeff.houben@zdp.be
Nicky Biesmans
Projectleider
nicky.biesmans@zdp.be
Jonas Vancauwenbergh
Projectleider
jonas.vancauwenbergh@zdp.be
Khaled Hedili
Werfleider
khaled.hedili@zdp.be
Thomas Langer
Werfleider Wallonie
thomas.langer@zdp.be
Dimitri Marinus
Jr. Werfleider
dimitri.marinus@zdp.be
Robby Baeten
Medewerker ZDP Service
robby.baeten@zdp.be

Sales

Stefan Van Asten
Sales Manager Vlaanderen
stefan.vanasten@zdp.be
Michaël Beguin
Sales Manager Wallonië
michael.beguin@zdp.be

HR

Wendy Polders
HR Officer
wendy.polders@zdp.be

Directie

Kristoff Wienen
Zaakvoerder
kristoff.wienen@zdp.be
Nick Leemans
Finance Director
nick.leemans@zdp.be
Bart Verjans
Operations & Admin. Director
bart.verjans@zdp.be
Tom Van Asten
HR & Marketing Director
tom.vanasten@zdp.be

Blijf je graag op de hoogte? Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

*
*
*
NL
NL FR
Sluiten

Opgelet!

Deze website maakt gebruik van cookies om je surfgedrag te verbeteren.
Bepaalde functionaliteiten zijn afhankelijk van deze cookies.
Wil je hier meer over weten? Lees dan hier onze cookiepolicy.